Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Centrowniki

Centrowniki

centrownik

Centrowniki to urządzenia niezbędne, kiedy konieczne jest skuteczne wypozycjonowanie rur na odpowiednim poziomie. Stanowią podstawę wyposażenie w przemyśle ciężkim, gdzie ich zastosowanie można znaleźć min. na budowach i wszelkiego rodzaju inwestycjach. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w  naszej ofercie znajdują się wyłącznie przyrządy, które opracowane zostały na podstawie nowoczesnych technologii. Gwarantujemy najwyższą jakość, w trosce o bezpieczeństwo każdego przedsięwzięcia.

Centrownik pozwala skutecznie wycentrować rury przed spawaniem w taki sposób, aby nie pojawiła się późniejsza konieczność przeprowadzania czasochłonnych przeróbek. To szczególnie ważne dla wszystkich przedsiębiorców, którzy realizują projekty z branży ciężkiej. Tam bowiem, każdorazowy błąd może wiązać się z koniecznością przerwania prac na długi okres czasu i tym samym zastosowaniem inwestycji. W celu zapewnienia sobie płynności działania polecamy Państwu sprawdzone produkty, rzetelnych i uznanych producentów.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

W swojej pracy sami wykorzystujemy nasze produkty. Wiemy, więc jaka jakość kryje się za nimi. To konkretne, bardzo wytrzymałe i solidne produkty, które pozwalają w prosty sposób zoptymalizować pracę i uzyskać pożądane rezultaty. Charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa i precyzyjnym wykonaniem, co przekłada się na wysoką precyzję prac, przy jednoczesnym zminimalizowaniu czasu użycia.

Wśród najpopularniejszych centrowników wyróżnia się:

  • klamry centrujące stalowe lub aluminiowe
  • mechaniczne wewnętrzne
  • hydrauliczne wewnętrzne
  • łańcuchowe.

Centrowniki można podzielić na:

  • rozpierające – stosowane przy budowie rurociągów gazowych oraz paliwowym
  • kleszczowe – znajdujące swoje wykorzystanie przy lekkich rurach, kolankach czy trójnikach
  • łańcuchowe – najczęściej wykorzystuje się je do ciężkich rur.
Centrowniki

Centrowniki mogą mieć wszechstronne zastosowanie, które uzależnione jest przede wszystkim od jakości wykonywanych prac i ich złożoności. Specjaliści wielu dziedzin podkreślają, że precyzyjna praca i zapewnianie klientom wysokiej jakości świadczonych usług byłoby niemożliwe, gdyby nie specjalistyczne przyrządy służące do centrowania. Eksperci jednoznacznie uważają również, że pozycjoner to nieodłączny element wyposażenia hali spawalniczej.

Pracownicy takich zakładów mogą wykorzystywać je jednak również w terenie. Rury o różnych średnicach – nawet tych przekraczających 1500 mm także nie stanowią problemu. Prawidłowa obsługa specjalistycznych przyrządów pozwoli scentrować je dosłownie w jednej chwili. Odpowiednie wykonanie zgrzewu lub spoiny ma niebagatelny wpływ na żywotność i bezpieczeństwo stworzonej konstrukcji, a co za tym idzie również na renomę firmy.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

W swojej ofercie posiadamy:

  • Klamry trójpunktowe WT i SC, które dzięki specjalnej konstrukcji i precyzyjnemu wykonaniu pozwalają równomiernie rozłożyć siły mocujące na obwodzie pozycjonowanych rur i fittingów. Klamry WT zostały wykonane ze stopu aluminium. Modele SC są natomiast także ze stali. Motylkowe śruby regulacyjne obu modeli posiadają na swych końcach specjalne, wciśnięte kulki. Mogą być tym samym z powodzeniem wykorzystywane do każdego rodzaju materiału, będąc bezpiecznym dla powierzchni i opóźniając proces korozji.
  • Pozycjonery MPC – są to pozycjonery, które pozwalają precyzyjnie pozycjonować złącza rura-rura, rura-kolanko i rura-trójnik, a także rurakołnierz. Znajdują swoje zastosowanie w halach fabrycznych i w terenie. Mogą zostać dostosowane do różnych średnic pozycjonowanych elementów.
  • Pozycjonery hydrauliczne HP – pozwalają precyzyjnie łączyć elementy w systemach rura-rura, rura-kolanko, rura-kołnierz i ruratrójnik. Stosowane są w instalacjach chemicznych i spożywczych, na platformach wydobywczych i placach budowy elektrowni jądrowych. Wszędzie tam elementy mają styczność z pozycjonowaną rurą wykonaną ze stali nierdzewnej, co skutecznie zabezpiecza przed wprowadzeniem zanieczyszczeń w materiał rodzimej rury.
Szeroki wybór centrowników

W trosce o wizerunek firmy, nasi klienci wybierają wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które są gwarantem sukcesu w ich przedsięwzięciach. My natomiast chcemy dystrybuować i polecać wyłącznie produkty, będące utożsamieniem wartości, które wyznajemy – solidności i jakości.

Sprawdź produkty powiązane z centrownikami


Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!