Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Zblocze linowe

Zblocze linowe

Zblocze linowe

Zblocza linowe stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia w przemyśle ciężkim. Dzięki charakterystycznej konstrukcji znajdują swoje zastosowanie w wielu przedsięwzięciach, wszędzie stając się kluczowym ogniem. Zblocza linowe pozwalają przede wszystkim na jednostronne, niezwykle szybkie ułożenie liny na krążku. Stosowane są zazwyczaj do zmiany kierunku liny nośnej lub jako szybki, efektywny punkt zaczepienia. Wykorzystywane są bardzo często w przedsięwzięciach związanych z transportem. Cechują się dużą wytrzymałością i możliwością udźwigu na poziomie 1.000 – 6.400 kg. Pozwala to relatywnie skutecznie transportować wielkogabarytowe ładunki, zachowując stabilizacje całej konstrukcji i zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. To niezwykle ważne wszędzie tam, gdzie pracują ludzie. Zabezpieczenie ładunków i sprawny transport pozwalają podejmować przez naszych kontrahentów coraz to nowe wyzwania, rozwijając w ten sposób swoje horyzonty.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Cechy charakterystyczne zblocza linowego

Zblocza linowe są specyficznym elementem, wykorzystywanym w przemyśle ciężkim. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom stosowane są przy wielu rozmaitych przedsięwzięciach. Jest to możliwe, między innymi dzięki:

  • Kołyszący się hak w kierunku ciągnięcia, efektywnie zabezpiecza zblocze,
  • Krążki wykonane z wysokiej jakości stali charakteryzują się maszynowo wyrobionym wyżłobieniem i posiadają specjalistyczne łożyska ślizgowe,
  • Przy wyborze i klasyfikacji zbloczy należy zwrócić uwagę na napęd linowy wg DIN 15020.

Dzięki odpowiedniej charakterystyce, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom jakości w trakcie wykonywania poszczególnych przedsięwzięć. Jakość działania stanowi motor napędowy rozwoju naszej firmy, przez co każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć najwyższej jakości usługi.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty zbloczy linowych?

Urządzenia dźwignicowe to jedne z najbardziej istotnych i najczęściej wykorzystywanych sprzętów w wielu branżach (na przykład transport, budownictwo) . Wraz z możliwością i potencjałem tego typu sprzętów, należy pamiętać o ich jakości, która w przypadku urządzeń dźwignicowych jest gwarantem bezpiecznej i efektywnej pracy. Jako firma funkcjonująca od lat i oferująca wyłącznie wysokiej jakości produkty oraz dbająca o klientów, mamy świadomość, że jakość oferowanych podzespołów wpływa nie tylko na efektywność pracy, ale i na tak istotne bezpieczeństwo pracowników. Dlatego oferowane przez nas zblocza, które są istotnymi podzespołami urządzeń dźwignicowych i które składają się z krążków linowych, jarzm i ułożyskowanych haków to gwarancja niezawodności.

Profesjonalne zblocza linowe firmy Exar

W ofercie firmy Exar znajdą Państwo różnego rodzaju zblocza. Nasze produkty sprawdzą się między innymi w następujących sytuacjach:

  • transport materiałów bądź podzespołów w halach produkcyjnych
  • wewnętrzny system transportu na linii produkcyjnej
  • jako istotny element wykorzystywany w wyciągarkach
  • jako nieruchomy element pozwalający na zmontowanie liny na stałe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaoferować wyłącznie najwyższej jakości komponenty, które pozwalają na efektywną, w pełni przemyślaną pracę. Dostosowujemy rodzaje zbloczy to poszczególnych przedsięwzięć naszych kontrahentów, co istotnie wpływa na efektywność pracy. Chętnie doradzamy, bazując na wiedzy i dotychczasowych realizacjach. Zależy nam na efektywnym wykorzystaniu potencjału naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i sprawdzenia katalogu produktów. Z pewnością znajdą Państwo interesujące komponenty. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem formularza kontaktowego i pod telefonem, znajdującym się w zakładce „Kontakt”. Zachęcamy również do odwiedzenia nas w naszej siedzibie w Bielsku-Białej, przy ulicy generała Maczka 718.

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!