Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Zblocza

Zblocza

zblocza

Urządzenia dźwignicowe to jedne z najbardziej istotnych i najczęściej wykorzystywanych sprzętów w wielu branżach (na przykład transport, budownictwo). Wraz z możliwościami i potencjałem tego typu sprzętów, należy pamiętać o ich jakości, która w przypadku urządzeń dźwignicowych jest gwarantem bezpiecznej i efektywnej pracy.

Zblocza to podstawowe elementy urządzenia dźwigowego żurawia, cięgnika i suwnicy, które służą do zaczepiania ładunku poprzez zawiesie. Rzadko wykorzystywane są bezpośrednio. Zblocze złożone jest z czterech części:

  1. Krążka linowego
  2. Jarzma
  3. Ułożyskowanego haka (jednorożny, dwurożny i czterorożny)
  4. Liny nośnej, na której zawieszona jest całość

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Jednym z najważniejszych elementów prawidłowego funkcjonowania zblocza jest jakość wykonania krążka linowego. Stanowi on podstawę transportu niezwykle ciężkich elementów konstrukcyjnych, które wykonane zostały z solidnych materiałów. Nasza oferta w tym aspekcie jest bardzo szeroka – jesteśmy bowiem świadomi szerokiego spectrum działania w obrębie produkcyjnym. Posiadamy krążki linowe różnego typu – bloczki murarskie, krążki linowe rozbieralne i wielokrążki.

W zbloczu o dużym udźwigu może zostać zabudowanych wiele krążków linowych. Ze względu na zastosowanie wielu cieńszych lin nośnych można skutecznie ograniczyć średnicę krążków i w rezultacie zwiększyć wielkość i masę całego zblocza, wykorzystując przy tym zasadę wielokrążka.

Jako firma funkcjonująca od lat i oferująca wyłącznie wysokiej jakości produkty oraz dbająca o klientów, mamy świadomość, że jakość oferowanych podzespołów wpływa nie tylko na efektywność pracy, ale i na tak istotne bezpieczeństwo pracowników. Dlatego oferowane przez nas zblocza, które są istotnymi podzespołami urządzeń dźwignicowych i które składają się z krążków linowych, jarzm i ułożyskowanych haków to gwarancja niezawodności.

zblocze EXS ver2
Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

zblocze EXS ver3

Profesjonalne zblocza firmy Exar

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje zblocza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogliśmy stworzyć intratną ofertę dla wszystkich naszych kontrahentów. Wiemy bowiem, że w przemyśle ciężkim i branżach budowniczych występuje szeroki zakres zastosowania poszczególnych komponentów. Stąd nasza rozbudowana oferta, która powinna rozwiać wszelkie wątpliwości w kontekście doboru odpowiednich krążki linowych lub zblocz. Nasze produkty sprawdzą się między innymi w następujących sytuacjach:

  • transport materiałów bądź podzespołów w halach produkcyjnych
  • wewnętrzny system transportu na linii produkcyjnej
  • jako istotny element wykorzystywany w wyciągarkach
  • jako nieruchomy element pozwalający na zamontowanie liny na stałe

 

 

Jednocześnie mogą być z powodzeniem wykorzystywane wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się dźwignice lub żurawie. Znajdujące się w naszej ofercie produkty charakteryzują się solidnością i niezwykłą wytrzymałością. Wytrzymują wielokilogramowe obciążenia, dając jednocześnie gwarancję najwyższej jakości w każdej pracy. Cechują się ponadto najwyższym poziomem bezpieczeństwa, który pozwala w pełni skupić się na pracy i określać coraz to nowe cele inwestycyjne. Jednocześnie ich wykonanie z zastosowaniem najnowszych technologii umożliwia optymalizację pracy i osiąganie najlepszych efektów każdego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i sprawdzenia katalogu produktów – w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Chętnie doradzimy wybór odpowiednich zbloczy i krążków linowych do charakteru danej inwestycji.

Sprawdź produkty powiązane ze zbloczami


Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!