Najlepsze ceny,
dostępność od ręki!

 516 087 503

--- telefon kontaktowy ---

Krążki linowe oraz zblocza

Krążki linowe

krążki linoweZakłady zajmujące się szeroko rozumianymi usługami konstrukcyjnymi muszą dbać nie tylko o zatrudnienie pracowników posiadających niezbędne kwalifikacje, ale także o wysokiej jakości sprzęt. Fachowcy mają świadomość w jaki sposób jakość może pływać nie tylko na pracę, ale również na bezpieczeństwo znajdujących się w pobliżu ludzi. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mając świadomość zagrożeń oraz potrzeb, mamy przyjemność zaprezentować naszą ofertę. Proponowane przez na krążki linowe skierowane są dla wszystkich, którym zależy na połączeniu jakości wykonywanej pracy z bezpieczeństwem.

Jako, że krążek linowy to jeden z istotnych elementów służących do transportu niezwykle ciężkich elementów konstrukcyjnych, musi być on wykonany z solidnych materiałów. Zdając sobie sprawę z tego, że działalność w obrębie produkcyjnym może być bardzo zróżnicowana, tak jak same produkty konieczne do przetransportowania, przygotowaliśmy krążki linowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Nasza oferta jest bardzo szeroka – posiadamy krążki linowe różnego typu, począwszy od bloczków murarskich, poprzez krążki linowe rozbieralne, aż do wielokrążków.

Oferujemy krążki linowe, które w połączeniu z wysokiej jakości liną i pozostałym osprzętem charakteryzują się następującymi cechami:

  • solidna konstrukcja
  • prostota montażu i obsługi
  • niewielkie koszty eksploatacyjne
  • różne sposoby podwieszania
  • łatwe i przede wszystkim bezpieczne użytkowanie

Zblocza

zbloczaWybierz sprawdzonego partnera w biznesie

Urządzenia dźwignicowe to jedne z najbardziej istotnych i najczęściej wykorzystywanych sprzętów w wielu branżach (na przykład transport, budownictwo) . Wraz z możliwością i potencjałem tego typu sprzętów, należy pamiętać o ich  jakości, która w przypadku urządzeń dźwignicowych jest gwarantem bezpiecznej i efektywnej pracy. Jako firma funkcjonująca od lat i oferująca wyłącznie wysokiej jakości produkty oraz dbająca o klientów, mamy świadomość, że jakość oferowanych podzespołów wpływa nie tylko na efektywność pracy, ale i na tak istotne bezpieczeństwo pracowników. Dlatego oferowane przez nas zblocza, które są istotnymi podzespołami urządzeń dźwignicowych i które składają się z krążków linowych, jarzm i ułożyskowanych haków to gwarancja niezawodności.

Profesjonalne zblocza firmy Exar

W ofercie firmy Exar znajdą Państwo różnego rodzaju zblocza. Nasze produkty sprawdzą się między innymi w następujących sytuacjach:

  • transport materiałów bądź podzespołów w halach produkcyjnych
  • wewnętrzny system transportu na linii produkcyjnej
  • jako istotny element wykorzystywany w wyciągarkach
  • jako nieruchomy element pozwalający na zmontowanie liny na stałe

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i sprawdzenia katalogu produktów – w razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

krążek linowy krążki linowe

Formularz kontaktowy Produkty / Zblocza
Współpracujemy z firmami
Komstal logo
Pewag logo
Brano logo
Codipro logo