33 829 58 08

--- telefon stacjonarny ---

 509 603 549

--- telefon komórkowy ---

Wciągniki

Wciągniki są urządzeniami o zwartej budowie i niewielkich gabarytach. Zaliczane są do grupy cięgników. Wyróżniamy wciągniki:

– z napędem silnikowym:

  • Wciągniki jednohamulcowe
  • Wciągniki dwuhamulcowe

– z napędem ręcznym:

  • Wciągniki wielokrążkowe
  • Wciągniki ślimakowe
  • Wciągniki z przekładnią planetarną

Swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w górnictwie, budownictwie, leśnictwie i całym przemyśle transportowym. Zapewniają jednocześnie efektywny transportu bliskiego zasięgu, znacznie ułatwiając przenoszenie elementów z miejsca na miejsce, jak i efektywne podnoszenie i przyciąganie elementów w dowolnym kierunku.

W naszym asortymencie nie mogło oczywiście zabraknąć wciągników czy też podnośników. Są to wysokiej klas narzędzia przystosowane do wewnętrznego transportu ładunków. W ofercie mamy dostępne urządzenia dźwignicowe, które odznaczają się niezwykle mocną, a także zwartą budową, a także sporym udźwigiem, który oczywiście zależny jest od wybranego modelu. W naszej ofercie proponujemy modele łańcuchowe oraz linowe. Niektóre z typów urządzeń zostały ponadto wyposażone w praktyczne rozwiązana takie jak przykładowo waga dźwigowa czy też regulacja prędkości podnoszenia. Elementy te sprawiają, że transport staje się szybki, prosty i niezawodny. Wszystkie te cechy są szczególnie pożądane przez naszych klientów i kontrahentów – dokładamy zatem wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania.

Nasze urządzenia przystosowane są do wykorzystania w przestrzeni niebezpieczeństwa wybuchem gazu lub pyłu, gdzie nie mogą zostać zastosowane urządzenia dźwigowe z napędem elektrycznym. Charakteryzują się one łatwą obsługę, prostą, a zarazem solidną konstrukcją i łatwością konserwacji.

Formularz kontaktowy Produkty / Wciągniki

Współpracujemy z firmami
Komstal logo
Pewag logo
Brano logo
Codipro logo