Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Uchwyt transportowy

Uchwyt transportowy

Uchwyt transportowy

Uchwyt transportowy jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej firmy spedycyjnej. Pozwala skutecznie zoptymalizować transport i wykorzystać pełny potencjał poszczególnych maszyn. Swoje zastosowanie znajduje również w motoryzacji, budownictwie, na magazynie oraz w wielu innych gałęziach przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości uchwyty, dzięki którym praca w okamgnieniu zamieni się w szybkie, ekonomiczne i wydajne działanie, które zaoszczędzi wysiłku Waszym pracownikom. Naszym podstawowym celem jest umożliwienie maksymalnej optymalizacji wszystkim firmom i wykorzystanie sprawdzonych rozwiązań w kontekście transportu i spedycji.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Zalety wykorzystywania uchwytów transportowych

Korzyści płynące ze stosowania uchwytów transportowych są niezliczone, ale do najważniejszych zaliczają się między innymi:

  • bezpieczne zamocowanie w przestrzeni ładunkowej pojazdu,
  • solidna konstrukcja pozwala na bezpieczne przenoszenie i mocowanie ładunków,
  • bardzo prosty montaż oraz demontaż.

Można wykorzystać go w transporcie lądowym, morskim i powietrznym. Świadomość posiadania wysokiej klasy uchwytów transportowych na dachu swojego pojazdu pozwala bezpiecznie udać się w daleką podróż, nie martwiąc się o stabilność całej konstrukcji.

Dla przedsiębiorców jakość uchwytów transportowych przekłada się bardzo mocno na renomę firmy. Stabilność konstrukcji pozwala zapewnić spokój kontrahentom i zagwarantować transport z punktu A do punktu B.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Czy uchwyt do blach ma jakieś ograniczenia?

Tak. Przede wszystkim wagowe. W naszym asortymencie można znaleźć różne modele uchwytów, które przeznaczone są do stosowania przy gabarytach o określonej masie. Wykwalifikowani specjaliści doradzą Państwu jednak najsłuszniejszy wybór. Ważne jest również to, aby zawsze wybierać uchwyty wykonane z najlepszych jakościowo materiałów. Wówczas można być pewnym, że ich wykorzystanie jest w pełni bezpieczne. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz przeprowadzone testy. Uchwyty muszą być odporne na rozerwanie i uszkodzenia mechaniczne. Nie zaliczają się do materiałów elastycznych, dlatego tym bardziej trzeba zwracać uwagę na wytrzymałość, ponieważ to ona finalnie zaważy o jakości użytkowania.

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!