Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Trawersa belkowa

Trawersa belkowa

Trawersa belkowa

Trawersy są urządzeniami, które umieszczane są pomiędzy ładunkiem, a dźwignicą. Stosowane są do szybkiego i sprawnego transportowania ładunków o zróżnicowanych gabarytach. Cały mechanizm pracy trawersy opiera się na belce nośnej, która sprawnie dostosowuje się do gabarytów przenoszonych przedmiotów. Trawersy wykorzystywane są najczęściej do transportu elementów wykorzystywanych na budowach, w przemyśle ciężkich, w fabrykach i na magazynach. Świetnie sprawdzają się w środowiskach, gdzie kluczowe jest przenoszenie dużych ładunków o kilkumetrowej długości. Aby tego dokonać konieczne jest wykorzystanie kilku punktów stykowych. Do tego celu idealnie nadają się konstrukcje trawersowe, które charakteryzują się trwałością i wytrzymałością. Dzięki temu możliwe jest przenoszenie ładunków o dużej wadze.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Wytrzymała konstrukcja kluczem do sukcesu

Trawersy belkowe pracują zazwyczaj w bardzo zróżnicowanych warunkach. Ich możliwości determinowane są bardzo często przez konkretne warunki atmosferyczne. Zdarza się, że na skutek dużej amplitudy temperatur trawersy mogą ulec zniszczeniu. Wiedząc to, w swojej ofercie posiadamy wyłącznie urządzenia z najwyższej półki jakościowej, które są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dzięki charakterystycznej wytrzymałości, zapewnianej przez niezwykle solidną konstrukcje możliwym było wykorzystywanie trawersów belkowych nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jednocześnie, aby zachować najwyższy poziom działania konieczne jest regularnie serwisowanie urządzeń, przeprowadzanie przeglądów technicznych i wsparcie specjalistów.

Oprócz dystrybucji trawersów i innych elementów wyposażenia przemysłu ciężkiego zajmujemy się także konserwacją i serwisem urządzeń, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i wiedzy zdobywanej w toku realizacji kolejnych przedsięwzięć. Dzięki temu możemy zagwarantować optymalne działanie poszczególnych komponentów, co z kolei przekłada się na optymalizacje pracy i żywotność.

Trawers belkowa – do działań specjalnych

Trawersy belkowe, podobnie jak klasyczne trawersy posiadają bardzo szeroki zakres użytkowania. To sprawia, że wykorzystywane są w magazynach, fabrykach i zakładach przemysłu ciężkiego. Wszędzie tam pozwalają efektywnie zoptymalizować pracę i w pełni wykorzystać potencjał, którym dysponują. To z kolei przekłada się na możliwość większej objętości pracy w tym samym czasie. Trawers belkowa umożliwia bowiem usprawnienie pracy, poprzez niemal całkowite unikanie uszkodzenia ładunków o nietypowych parametrach i rozmiarach. Każdy produkt, który znajduje się w naszej ofercie jest sprawdzany pod kątem natychmiastowego użytku. Dzięki szerokiej ofercie dystrybuujemy wyroby o różnej rozpiętości i udźwigu, które dostosowywane mogą być do poszczególnych przedsięwzięć. Trwała i bezpieczna trawers pozwala na maksymalnie skuteczne działanie, zarówno w przedsięwzięciach z udziałem dźwigów, jak i na terenach wewnętrznych hal.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Dlaczego warto wybrać akurat trawers belkową?

Z dostępnych na rynku różnych rodzajów trawersów, jest ona najchętniej wybieranym rodzajem. Spowodowane jest to niezwykłą skutecznością w przenoszeniu ładunków o sporej długości. Maksymalna optymalizacja pracy to cecha pożądana w każdym zakładzie pracy. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu trawersy belkowej możliwe jest znaczne poprawienie komfortu i płynności pracy. Trawers belkowa posiada możliwość wykonania z uchem zaczepowym pojedynczym, lub zaczepami dostosowanymi pod określone zawiesia 2-cięgnowe. Jej atutem jest ponadto duża dowolność w doborze dolnych punktów podwieszania min. uszów stalowych, haków obrotowych, ogniw i innych. Trawers belkowa może być swobodnie dopasowywana do indywidualnych oczekiwań klienta, dzięki dostosowywaniu długości i ilości punktów podwieszania.

Indywidualne dopasowanie

Dzięki istnieniu trawers belkowych, nawet bardzo ciężkie i długie ładunki chronione są podczas podnoszenia przed wysunięciem się. Zastosowanie co najmniej dwóch haków pozwala efektywnie rozłożyć ciężar podczas podnoszenia przy zachowaniu stabilności podnoszonego ładunku. Znajdujące się w naszej ofercie trawersy posiadają różny udźwig i wysokość, a także regulowaną długość i zakres zawieszenia uchwytu. W naszej ofercie posiadamy zarówno trawersy o stałej rozpiętości, jak i te regulowane. Do każdego trawersu możemy dopasować odpowiedni rodzaj zawiesia lub haka. Wszystkie trawersy belkowe, które znajdują się w naszym asortymencie posiadają atest normy EN 13155. Wykonane zostały on z lekkiej konstrukcji stalowej.

W kontekście wyboru służymy wiedzą i doświadczenie. Pomoże dopasować odpowiednie trawersy belkowe i uzyskać optymalną pracę urządzenia. Jesteśmy do dyspozycji poprzez formularza kontaktowy, telefon i w naszej siedzibie w Bielsku-Białej. Zapraszamy!

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!