Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Trawers do wózka widłowego

Trawers do wózka widłowego

Trawers do wózka widłowego

Wykorzystywanie wózków widłowych w zakładach produkcyjnych pozwala na szybszą, bezpieczniejszą i efektywniejszą pracę. Jednym z podstawowych celów naszej działalności jest osiąganie optymalnych wyników dla poszczególnych maszyn i płynna ich praca, pozwalająca uzyskać zadowalające wyniki. Zakres ich działań można dodatkowo zwiększyć wykorzystując dodatkowy osprzęt, a do takiego zaliczamy między innymi specjalny trawers do wózków widłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze jakościowo urządzenia, co potwierdzone jest licznymi testami i sporządzonymi na ich podstawie dokumentami. Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy zaoferować najwyższej jakości komponenty, które pozwolą usprawnić pracę i uzyskać optymalne funkcjonowanie wózków widłowych.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Podstawowe rodzaje trawersów do wózków widłowych

Wózek widłowy stanowi podstawowe wyposażenie magazynu lub zakładu produkcyjnego. Wykorzystywane jest do wszelkiego rodzaju prac. Znajdujący się w naszej ofercie osprzęt – przede wszystkim trawersy pozwala skutecznie zamocować na widłach wózka specjalnych ładunków z użyciem zawiesi i przemieszczanie plastikowych lub metalowych beczek. Oprócz trawersów, do efektywnej eksploatacji wózków widłowych zaliczymy wysięgniki, pojemniki, kontenery, szufle i pługi. Zawężając obszar swoich działań do trawersów, wyróżniamy dwa podstawowe modele:

  • trawers do wózków widłowych typu TWJ – zakładane na jedną widłę.
  • oraz trawersy typu TWD – zakładane na dwie widły.

Obydwa modele łączy wspólny komponent – są wyposażone w specjalny hak, który umożliwia przewożenie nawet długich i ciężkich ładunków w odpowiedniej, stabilnej pozycji. Trawers do wózków widłowych jest w pełni bezpieczny dzięki specjalnej śrubowej blokadzie, która uniemożliwia zsunięcie się kieszeni z obciążeniem podczas transportu. Pozwala to na płynną pracę wózka widłowego i w pełni zoptymalizowany proces przewożenia poszczególnych elementów. Uchwyt przeznaczony jest do współpracy z każdym rodzajem wózka widłowego. Wyposażony jest w specjalny hak obrotowy, który posiada trawersy w środku. Obecność śrub blokujących powoduje, że montaż jest zawsze szybki i bardzo prosty.

Trawersy do wózka widłowego, znajdujące się w naszej ofercie pozwalają na skuteczny transport ładunków o masie zgodnej z udźwigiem trawersów, które mogą być podwieszane na jej haku. Sprzęt można wówczas bardzo łatwo i bezpieczni zamocować na każdym wózku widłowym i w efekcie przystosować go do wykonywania poszczególnych zadań transportowych. Dzięki elastyczności dużej łatwiej osiągać zamierzone cele i z czasem uzyskiwać pożądane rezultaty.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Na co należy zwracać uwagę przy zakupie trawersów do swojej firmy?

Jak już wiadomo trawersy mają bardzo zróżnicowane zastosowanie. Trzeba więc bezwzględnie zwracać uwagę na ich przeznaczenie, ponieważ nie wszystkie nadają się do zastosowania przy wózkach widłowych. Wybór porządnych urządzeń sprawi, że praca będzie przebiegała bardzo szybko, sprawnie, bezpiecznie i ekonomicznie. Oczywiście pod warunkiem, że zostaną zachowane wszystkie normy użytkowania zalecone przez producenta.

Chętnie doradzimy wybór odpowiednich trawersów do wózków widłowych, bazując na swojej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować Państwu w pełni kompatybilne rozwiązania, które powodują zwiększenie jakości pracy i uzyskanie pożądanych efektów. Znajomość rynku pozwala nam dostosować dany sprzęt do oczekiwań naszych kontrahentów.

Gdzie trawersy znajdą swoje zastosowanie?

Tak naprawdę nie istnieją żadne ograniczenia jeśli chodzi o ich konkretne wykorzystanie. Świetnie sprawdzą się na magazynach i w zakładach produkcyjnych, ale równie dobrze spiszą się też w branży budowlanej, gdzie często transportowane są ciężkie ładunki. Wykorzystywane mogą być także w spedycji i motoryzacji.

Trawers jest konstrukcją poprzeczną, która oferuje kilka punktów podwieszenia. Jest to element urządzeń podnoszących. Znajduje swoje zastosowanie w podnoszeniu i transporcie elementów długich i ciężkich, wszędzie tam, gdzie w trakcie transportu danego elementu konieczna jest obecność kilku punktów podwieszenia o rozstawie uniemożliwiającym zastosowanie klasycznych zawiesi wielocięgnowych. Trawersy wykonane są w różnych wersjach, w tym przestawne z możliwością regulacji rozstawu i nieprzestawne bez możliwości i regulacji rozstawu. Dopasowane są one do wózków widłowych i różnych wersji specjalistycznych. Wykorzystanie trawersy czyni pracę sprawniejszą i efektywniejszą. Niejednokrotnie pozwala całkowicie uniknąć uszkodzenia ładunków, posiadających parametry i rozmiary dalekie od klasycznych. To punkt do którego zmierzamy każdorazowo dystrybuując kolejną partię trawersów.

W swojej ofercie posiadamy kilkanaście rodzajów trawersów. Wszystkie one dostosowane są do potrzeb i wymagań naszych klientów. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest trwałość i wytrzymałość. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty służyły Państwu bez szwanku przez długi okres czasu. Znajdują one swoje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach.

Sprawdź produkty powiązane z trawersami do wózka widłowego


Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!