Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Pozycjonery

Pozycjonery

pozycjoner

Należy pamiętać, że pozycjonery zaliczają się do niezwykle ważnych urządzeń wchodzących w skład osprzętu spawalniczego, dlatego też nie tylko jakość wykonania pracy, ale również sposób ich wykorzystania jest niezwykle ważny. W naszej firmie znajdziecie Państwo najwyższej jakości sprzęt, który posiada wieloletnią renomę na rynku, charakteryzujący się solidnością i wytrzymałością. W naszym zespole znajdą Państwo ponadto wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Wskazówki udzielane przez naszych fachowców pozwolą idealnie dopasować pozycjonery do konkretnych przedsięwzięć – warto zatem zdać się na naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci zawsze mogli być zadowoleni ze świadczonych przez nas usług, dlatego na podstawie doświadczenia gromadzonego przez wiele lat chcemy udzielać Wam rzetelnych rad, które będą mogły być wykorzystywane przy każdorazowej realizacji. Działa w oparciu o sprawdzone schematy, które zostały wypracowane w toku wieloletnich działań.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Czym są pozycjonery?

Pozycjonery to proste urządzenia, które pozwalają automatycznie manipulować sprawnymi elementami, w momencie, w którym robot realizuje swój program ruchu. Od ilości napędów zależą realne możliwości pozycjonera. Najprostsza konstrukcja posiada jeden napęd. Pozwala ona skutecznie obracać spawany element wokół jednej osi, która zazwyczaj układana jest w poziomie. Są to tzw. pozycjonery poziome lub pozycjonery pionowe, takie jak stół obrotowy.

Na rynku dostępne są także bardziej zaawansowane konstrukcje. Należą do nich pozycjonery dwuosiowe. W ich przypadku jeden z napędów realizuje obrót osi pionowej, a drugi w osi poziomej. Ponadto, istnieją bardziej zaawansowane konstrukcje, które zbudowane zostały na bazie trzech lub więcej napędów. Stanowią one zazwyczaj połączenie więcej niż jednego pozycjonera w obrębie jednej konstrukcji mechanicznej.

Jak wybrać pozycjonery najlepsze do pracy?

Przedsiębiorcy i specjaliści z zakładów spawalniczych mają do wyboru mnóstwo typów osprzętu. Każdy znajduje swoje zastosowanie w innym przypadku, a wszystko to spowodowane jest mechanizmem łączenia poszczególnych elementów przed ich spoinowaniem.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Istnieją centrowniki, które przeznaczone są do pozycjonowania:

  • rur o takiej samej średnicy
  • rur o różniących się średnicach
  • kołnierzy do kolanek
  • kołnierzy do prostych odcinków rur
  • kołnierzy, pierścieni
  • krótkich odcinków rur, fitingów, i tym podobnych
  • złączy rura-rura, rura-kolanko, ruratrójnik
  • oraz rura-kołnierz.

Szerokie spectrum zastosowania sprawia, że pozycjonery wykorzystywane są w najróżniejszych przedsięwzięciach. Dzięki możliwości stworzenia wielu kombinacji pozwalają efektywnie zoptymalizować pracę i uzyskać pożądane rezultaty. Płynność pracy przekłada się na większą wydajność, a większa wydajność na lepsze wyniki, zarówno ilościowe, jak i finansowe. To odpowiedź na pytanie, dlaczego dzisiaj obserwujemy tak dużą automatyzację przemysłu i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Możliwość dostosowania do swoich potrzeb

W zależności od potrzeb zastosowania również sposób obsługi pozycjonerów jest zmienny. Wszystkie jednak charakteryzują się stosunkowo dużą prostotą w obsłudze, dzięki czemu może sobie z tym poradzić nawet początkujący pracownik zakładu. Dziś pozycjonery stanowią nieodłączny element wyposażenia każdego zakładu, zajmującego się konstrukcjami stalowymi i wszelkiego rodzaju linami. Znajdują one swoje zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, w tym również w budownictwie. Szanujący się przedsiębiorcy, którzy chcą ugruntować swoją pozycję na dzisiejszym, konkurencyjnym rynku, zawsze powinni stawiać na sprawdzone rozwiązania.

Dzięki szerokiej ofercie i wieloletniemu doświadczeniu możemy skutecznie i efektywnie doradzić wybór odpowiednich pozycjonerów do danych przedsięwzięć. Dzięki naszym radom możliwe będzie zoptymalizowanie funkcjonowania całej pracy i w efekcie zwiększenie zysków. Tym samym uzyskane rezultaty będą znacznie lepsze – a czas poświęcony na ich uzyskanie – zdecydowanie mniejszy. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub za pomocą telefonu. Odpowiemy na wszystkie pytania – w trosce o Państwa dobro.

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!