33 829 58 08

--- telefon stacjonarny ---

 509 603 549

--- telefon komórkowy ---

Podnośniki i dźwigniki zębate oraz hydrauliczne

W naszym asortymencie poza tradycyjnymi wciągnikami znajdują się również funkcjonalne podnośniki i dźwigniki, które świetnie nadają się do przenoszenia ładunków. Wszystkie te urządzenia spełniają restrykcyjne normy dyrektywy maszynowej, a także posiadają znak certyfikacji CE. Materiały służące do ich produkcji są niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne, a także uszkodzenia mechaniczne. Charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Bez wątpienia pozwolą na efektywne działania przez długie lata.

Hydrauliczne podnośniki, znajdujące się w naszej ofercie ułatwiają podnoszenie ciężkich przedmiotów. Działanie odbywa się przy udziale cieszy, która wypychana powoduje uniesienie jednej z części podnośnika, pozwalając tym samym na podniesienie przedmiotu. Mogą być one wykorzystywane w wielu dziedzinach życia. Są nieocenionym elementem  w przypadku złapania popularnej gumy, wówczas bez podręcznego lewarka nie mamy nawet co marzyć o wymianie koła. Podnośniki hydrauliczne, podobnie jak podnośniki zębate znajdują swoje zastosowanie także przy pracach domowych. Umożliwiają podnoszenie ciężkich konstrukcji i manipulowanie ciężarem. Jest to sprzęt niezbędny dla każdej osoby, która chce efektywnie działać.

Sprzęt znajdujący się w naszej ofercie charakteryzuje się przede wszystkim prostą, masywną konstrukcją, minimalną siłą potrzebną do sterowania, znikomymi wymaganiami dotyczącymi konserwacji i niezawodnym mechanizmem utrzymującym ciężar w dowolnym położeniu. Pozwalają one na przenoszenie i manewrowanie ładunkami wszelkiego typu. Znajdują swoje zastosowanie w budownictwie i przemyśle ciężkim. Duża ilość sprzętu sprawia, że może być on dostosowany indywidualnie do potrzeb użytkowników.

Formularz kontaktowy Produkty / Podnośniki i dźwigniki zębate oraz hydrauliczne
Współpracujemy z firmami
Komstal logo
Pewag logo
Brano logo
Codipro logo