Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Podnośniki hydrauliczne

Podnośniki hydrauliczne

Podnośniki hydrauliczne

W swojej ofercie posiadamy wiele modeli podnośników hydraulicznych, które pozwalają skutecznie przenosić ładunki. Nasze urządzenia spełniają normy zawarte w dyrektywie maszynowej i posiadają znak certyfikacji CE. Materiały, z których zostały one wykonane są odporne na czynniki zewnętrzne i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Odznaczają się solidnością i niebywale trwałą konstrukcją. Pozwalają na efektywne użytkowanie przez wiele lat.

Podnośniki hydrauliczne, które znajdują się w naszej ofercie pozwalają na podnoszenie ciężkich przedmiotów. Jest to możliwe, dzięki obecności cieczy, która wypychana powoduje uniesienie jednej części podnośnika, umożliwiając podniesienie przedmiotu. Podnośniki hydrauliczne posiadają bardzo szeroki zakres zastosowania. Mogą być stosowane w przypadku złapania gumy, lub przy innych pracach domowych.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Jednocześnie w naszej ofercie prym wiodą podnośniki hydrauliczne przeznaczone do pracy z ciężkim sprzętem i wielotonowymi materiałami. Są to:

  • Podnośnik hydrauliczny Z320 – wykorzystywany jest jako mobilny podnośnik do podnoszenia i manipulacji ładunkami o dużym ciężarze różnego rodzaju. Sprawdza się doskonale w budownictwie – budowie mostów i konstrukcji stalowych. Charakteryzuje się masywną konstrukcją, wytrzymałością i minimalną siłą sterowania na dźwigni ręcznej.
  • Siłownik hydrauliczny Z321 – stosowany jest do podnoszenia, rozsuwania i manipulacji ładunkami o dużym ciężarze. W tym przypadku źródłem energii cieczy jest ciśnienie, które jest niezależne od pompy ręcznej. Siłownik stosowany jest do prac montażowych na ograniczonej przestrzeni. Wykonany jest z solidnych materiałów, które pozwalają utrzymać ciężar w dowolnym położeniu.
  • Podnośnik hydrauliczny HP – wykorzystywany jest jako źródło energii cieczy pod ciśnieniem do siłowników hydraulicznych BRANO. Wyróżnia się prostą konstrukcją i wieloma zabezpieczeniami przed przeciążeniem. Umożliwi wieloletnie użytkowanie.
  • Zestawy podnośników hydraulicznych (pompa i siłownik) w różnych konfiguracjach nawet do 200t dostępne są w naszej ofercie, prosto z magazynu. W swojej ofercie posiadamy między innymi siłowniki standardowe, płaskie, z wydrążonym tłokiem, a także siłowniki dwustronnego działania. Jeśli natomiast chodzi o pompy dostępne są opcje ręczne i elektryczne.
Podnośnik hydrauliczny cylinder 1

Znajdujące się w naszej ofercie podnośniki hydrauliczne cechują się prostą, masywną konstrukcją i funkcjonalnym interfejsem, który pozwala w prosty sposób sterować nimi. Charakteryzują się niezwykłą trwałością – pozwalają przenosić i manewrować ładunkami wszelkiego rodzaju. Znajdują swoje zastosowanie w przemyśle ciężkim i budownictwie. W swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na stabilność przenoszenia ładunków. Dbamy o to, aby ładunki były transportowane i przenoszenia w najbardziej bezpieczny sposób. Jednocześnie zależy nam, aby prędkość podnoszenia była wysoka, co pozwala w pełni zoptymalizować pracę.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Podnośnik hydrauliczny cylinder 2

Nasze podnośniki przeznaczone są między innymi do:

  • podnoszeniem wszelkiego rodzaju sprzętów, maszyn i urządzeń
  • pracami diagnostycznymi, naprawczymi i obsługowymi
  • wszelkiego rodzaju remontami konstrukcji stalowych
  • serwisem specjalistycznych maszyn przemysłowych, pojazdów i naczep

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego podnośnika, wykorzystując swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!