Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Podnośniki hydrauliczne

Podnośniki hydrauliczne

podnosniki hydrauliczne

W swojej ofercie posiadamy wiele modeli podnośników hydraulicznych, które pozwalają skutecznie przenosić ładunki. Nasze urządzenia spełniają normy zawarte w dyrektywie maszynowej i posiadają znak certyfikacji CE. Materiały, z których zostały one wykonane są odporne na czynniki zewnętrzne i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Odznaczają się solidnością i niebywale trwałą konstrukcją. Pozwalają na efektywne użytkowanie przez wiele lat.

Podnośniki hydrauliczne, które znajdują się w naszej ofercie pozwalają na podnoszenie ciężkich przedmiotów. Jest to możliwe, dzięki obecności cieczy, która wypychana powoduje uniesienie jednej części podnośnika, umożliwiając podniesienie przedmiotu. Podnośniki hydrauliczne posiadają bardzo szeroki zakres zastosowania. Mogą być stosowane w przypadku złapania gumy, lub przy innych pracach domowych.

Nasze produkty zapewniają także:

medal

wysoki poziom bezpieczeństwa
i pewność długotrwałej eksploatacji


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Skontaktuj się

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro

Podnośniki hydrauliczne – nasza oferta

Jednocześnie w naszej ofercie prym wiodą podnośniki hydrauliczne przeznaczone do pracy z ciężkim sprzętem i wielotonowymi materiałami. Są to:

  • Podnośnik hydrauliczny Z320 – wykorzystywany jest jako mobilny podnośnik do podnoszenia i manipulacji ładunkami o dużym ciężarze różnego rodzaju. Sprawdza się doskonale w budownictwie – budowie mostów i konstrukcji stalowych. Charakteryzuje się masywną konstrukcją, wytrzymałością i minimalną siłą sterowania na dźwigni ręcznej.
  • Siłownik hydrauliczny Z321 – stosowany jest do podnoszenia, rozsuwania i manipulacji ładunkami o dużym ciężarze. W tym przypadku źródłem energii cieczy jest ciśnienie, które jest niezależne od pompy ręcznej. Siłownik stosowany jest do prac montażowych na ograniczonej przestrzeni. Wykonany jest z solidnych materiałów, które pozwalają utrzymać ciężar w dowolnym położeniu.
  • Podnośnik hydrauliczny HP – wykorzystywany jest jako źródło energii cieczy pod ciśnieniem do siłowników hydraulicznych BRANO. Wyróżnia się prostą konstrukcją i wieloma zabezpieczeniami przed przeciążeniem. Umożliwi wieloletnie użytkowanie.

Znajdujące się w naszej ofercie podnośniki hydrauliczne cechują się prostą, masywną konstrukcją i funkcjonalnym interfejsem, który pozwala w prosty sposób sterować nimi. Charakteryzują się niezwykłą trwałością – pozwalają przenosić i manewrować ładunkami wszelkiego rodzaju. Znajdują swoje zastosowanie w przemyśle ciężkim i budownictwie. W swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na stabilność przenoszenia ładunków. Dbamy o to, aby ładunki były transportowane (sprawdź również pasy transportowe) i przenoszenia w najbardziej bezpieczny sposób. Jednocześnie zależy nam, aby prędkość podnoszenia była wysoka, co pozwala w pełni zoptymalizować pracę.

Chcesz aby nasz ekspert oddzwonił?

Nasze podnośniki hydrauliczne przeznaczone są między innymi do:

  • podnoszeniem wszelkiego rodzaju sprzętów, maszyn i urządzeń
  • pracami diagnostycznymi, naprawczymi i obsługowymi
  • wszelkiego rodzaju remontami konstrukcji stalowych
  • serwisem specjalistycznych maszyn przemysłowych, pojazdów i naczep

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego podnośnika, wykorzystując swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie.