Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Łańcuch kotwiczny

Łańcuch kotwiczny

Łańcuch kotwiczny

Łańcuch kotwiczny to jeden z podstawowego osprzętu, służącego do kotwiczenia statków w miejscu postoju. To właśnie do nich przymocowana jest kotwica, dlatego też ich jakość nie powinna pozostawiać żadnych złudzeń. Struktura łańcucha składa się z poszczególnych ogniw, które są ze sobą sztywno połączone. To zapewnia trwałość i wytrzymałość, nawet przy pracy w trudnych warunkach, pod dużym obciążeniem i przy maksymalnym naprężeniu. W naszej ofercie znaleźć można produkty z najwyższej półki jakościowej. Dbamy o każdy detal oraz o precyzję wykonania, aby każdy mógł poczuć się bezpiecznie cumując swój statek w miejsce postoju, czyli na przykład w porcie.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Ograniczenia łańcuchów

Jako jeden z głównych komponentów osprzętu kotwicznego, łańcuchy kotwiczne mogą wykazywać pewne ograniczenia w zastosowaniu. Do najważniejszych zalicza się ciężar obciążenia oraz warunki, w których ma być użytkowany. Z racji faktu, że najczęściej sięgają po nieduże obiekty pływające, zwykle można się z nimi spotykać przede wszystkim w środowiskach morskich, czyli mocno zasolonych. To sprawia, że niskiej jakości komponenty mogą szybko ulegać rozpadowi i zniszczeniu w wyniku działania korozji. Właśnie dlatego powinny być pokryte specjalną substancją, która je przed tym zabezpieczy.

Łańcuch kotwiczny – orientacyjna masa

W naszym sklepie każdy łańcuch kotwiczny charakteryzuje się inną masą, co ma niezwykle istotny wpływ na to, do jakich statków można je stosować. Aby obliczyć optymalną wagę i wytrzymałość łańcucha należy skorzystać ze specjalnego wzoru matematycznego. Korzystając z naszej oferty możecie liczyć na fachową pomoc wykwalifikowanego pracownika, który pomoże Wam w podjęciu najlepszej decyzji. Zadecyduje ona nie tylko o bezpieczeństwie statku, ale również o żywotności samego łańcucha.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Doradzimy wybór

Dzięki wieloletniej obecności w branży i zyskaniu bogatego doświadczenia możemy zaoferować najlepsze, najbardziej sprawdzone rozwiązania dla konkretnego rodzaju biznesu. Szerokie spectrum łańcuchów kotwicznych pozwala nam efektywnie optymalizować pracę w portach, zabezpieczać statki i ładunki. Chętnie doradzimy odpowiedni sprzęt, bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu.

Sprawdź produkty powiązane z łańcuchami


Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!