Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Krążki linowe

Krążki linowe

krażek linowy

Zakłady zajmujące się szeroko rozumianymi usługami konstrukcyjnymi muszą dbać nie tylko o zatrudnienie pracowników posiadających niezbędne kwalifikacje, ale także o wysokiej jakości sprzęt. Fachowcy mają świadomość w jaki sposób jakość może wpływać nie tylko na pracę, ale również na bezpieczeństwo znajdujących się w pobliżu ludzi. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mając świadomość zagrożeń oraz potrzeb, mamy przyjemność zaprezentować naszą ofertę. Proponowane przez na krążki linowe skierowane są dla wszystkich, którym zależy na połączeniu jakości wykonywanej pracy z bezpieczeństwem.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Czym jest krążek linowy?

Krążek linowy stanowi podstawowy element osprzętu w wielu urządzeniach dźwigowych. Przypomina on gruby talerz, wykonany najczęściej z metalu osadzonego na łożyskach tocznych lub ślizgowych na osi. Na obwodzie krążka umieszczony jest rowek linowy, który zabezpiecza przed ześlizgnięciem się liny lub łańcucha.

Głównym zadaniem krążka linowego jest efektywne prowadzenie liny, zmiana kierunku ruchu liny i wykorzystanie go, jako element wyrównawczy w układach linowych. Wyróżniamy dwa typy krążków – stały, działający w bloku nieruchomym i przesuwny, stosowany w bloku ruchomym. Krążki linowe ustawione w prawidłowym układzie tzw. wielokrążku lub talii, które są połączone liną lub linami zapewniają odpowiedni poziom przełożenia sił przy podnoszeniu ładunków.

Jako, że krążek linowy to jeden z istotnych elementów służących do transportu niezwykle ciężkich elementów konstrukcyjnych, musi być on wykonany z solidnych materiałów. Zdając sobie sprawę z tego, że działalność w obrębie produkcyjnym może być bardzo zróżnicowana, tak jak same produkty konieczne do przetransportowania, przygotowaliśmy krążki linowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Nasza oferta jest bardzo szeroka – posiadamy krążki linowe różnego typu, począwszy od bloczków murarskich, poprzez krążki linowe rozbieralne, aż do wielokrążków.

N0,2 Krążek linowy
Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

krążek LINOWY

W swojej ofercie posiadamy:

  • Krążki budowlane, które stosowane są najczęściej przy pracach montażowych i budowlanych. Charakteryzują się łatwością użytkowaniem, wysokim bezpieczeństwem i maksymalnie obniżonymi kosztami eksploatacji.
  • Krążek rozbieralny EXS jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Pasuje do kilku wariantów typoszeregów udźwigów min. WLL do 30t.
  • Krążek rozbieralny EXH, który pasuje do typoszeregów udźwigów od 2t do 30t.
  • Krążek rozbieralny EXK dostosowany do typoszeregów o udźwigu WLL od 0,5t do 5t.
  • Bloczki murarskie Z500 – służą do podnoszenia ładunków, wykorzystując do tego liny konopne lub liny z poliamidu. Dostarczane są bez liny. Charakteryzują się prostą i solidną konstrukcją.

Oferujemy krążki linowe, które w połączeniu z wysokiej jakości liną i pozostałym osprzętem charakteryzują się następującymi cechami:

  • solidna konstrukcja
  • prostota montażu i obsługi
  • niewielkie koszty eksploatacyjne
  • różne sposoby podwieszania
  • łatwe i przede wszystkim bezpieczne użytkowanie

W naszej ofercie posiadamy wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, który przystosowany jest do prac w warunkach ekstremalnych. Charakteryzuje się on najwyższym poziomem bezpieczeństwa i niezwykle precyzyjnym wykonaniem. Dzięki temu znajduje swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Pozwala efektywnie optymalizować pracę i uzyskiwać pożądane efekty.

Wykorzystaj naszą wiedzę

Wieloletnia obecność w branży umożliwia nam zrozumienie potrzeb klientów i uzyskanie optymalnych dróg wykorzystania naszego sprzętu. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich krążków linowych, biorąc pod uwagę typ inwestycji i charakter działań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem formularza kontaktowego i pod numerem telefonu, umieszczonym na stronie.

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!