Drogi użytkowniku, informujemy że jesteśmy w trakcie projektowania nowej strony internetowej.

Strona główna > Produkty > Klamry trójpunktowe

Klamry trójpunktowe

klmary trójpunktowe

Dzisiejszy rynek jest niezwykle konkurencyjny, dlatego też przedsiębiorcy muszą zwrócić szczególną uwagę na jakość świadczonych przez siebie usług. Wysoka precyzja spawalnicza i inne metody łączenia elementów rur bądź armatury to podstawa, którą każdy może sobie zapewnić stosując najwyższej klasy klamry trójpunktowe. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z dbałością o najmniejszy detal. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także fachowym doradztwem z zakresu wykorzystania, czy serwisowania. Dystrybuujemy wyłącznie sprzęt najlepszych światowych marek, z których sami korzystamy przy różnych przedsięwzięciach. Dzięki temu mamy pewność, że produkty znajdujące się w naszej ofercie będą spełniać oczekiwania wszystkich użytkowników.

Co nas wyróżnia?

medal

wysoki poziom
bezpieczeństwa

medal

pewność długotrwałej
eksploatacji

medal

doradztwo oraz wsparcie posprzedażowe


Dostępność od ręki

dostępność
od ręki

Ekspresowy czas dostarczenia

czas dostarczenia
ekspresowy

Specyfikacja techniczna
Zapraszamy do systemu B2B

Klamry trójpunktowe – na każdą okazje

Klamry wchodzą w skład elementarnego wyposażenia wielu przedsiębiorstw. Znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle ciężkim, ale też w przemyśle chemicznym i spożywczym. Bardzo ważne jest więc to, aby przed zakupem zwrócić szczególną uwagę na ich wykonanie oraz zastosowane w procesie produkcyjnym materiały. Wielu kupujących dąży do tego, aby dostać produkt relatywnie trwały oraz lekki, ponieważ to dodatkowo usprawnia przebieg prac – co zresztą jest prawdą. W budowie klamer istotną rolę odgrywa korpus, który powinien być wykonany z wysokiej jakości stopów metali, w tym również aluminium. To właśnie ono gwarantuje niską masę przy jednoczesnym uzyskaniu wysokiej siły mocowania do dedykowanych rodzajów spoinowanych rur.

Zastosowanie klamer trójpunktowych

Wykorzystanie klamer jest wszechstronne. Zazwyczaj stosowane są one w przemyśle ciężkim – na rafineriach, platformach wiertniczych i w stoczniach. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane przy spawaniu rur ze wszystkich rodzajów materiałów, takich jak stal węglowa czy nierdzewna. Wybór odpowiednich modeli oraz ich prawidłowe użycie pozwala na:

  • precyzyjne spoinowanie produktów,
  • wysoką trwałość powstałych spoiw,
  • znaczne skrócenie czasu pracy,
  • zapewnienie pracownikom bezpiecznych warunków do wykonywania obowiązków zawodowych.
  • optymalizacje pracy, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów

Klamry służą przede wszystkim do sprawnego pozycjonowania rur. Znacznie ułatwiają proces spawania. Jeśli zatem chcemy uzyskać najwyższą jakość i móc z powodzeniem stosować komponenty przez dłuższy czas to warto wybrać sprawdzone rozwiązania, czyli klamry trójpunkowe renomowanych dystrybutorów.

Zostaw swój numer poniżej, oddzwonimy z ofertą!

Nasza oferta – klamry trójpunktowe WT i SC

W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim dwa rodzaje klamer trójpunktowych. Zarówno model WT, jak i SC charakteryzuje się najwyższą precyzją wykonania i zastosowaniem sprawdzonych komponentów. W jednym, jak i w drugim modelu odległości między punktami mocowania są identyczne. Zapewniają one precyzyjne, równomierne rozłożenie siły mocujących na obwodzie pozycjonowanych rur i fittingów. Klamry WT wykonane zostały ze stopów aluminium, natomiast modele SC są ze stali. Oba rodzaje charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i precyzją wykonania. Motylkowe śruby regulacyjne obu modeli posiadają na końcach charakterystyczne nierdzewne kulki. Tym samym mogą być z powodzeniem stosowane do rur, które wykonane zostały z każdego rodzaju materiału. Ograniczane jest wówczas niebezpieczeństwo uszkodzenia powierzchni i wprowadzenia zanieczyszczeń, które mogą stać się późniejszymi ogniskami korozji.

Korpus w klamrach trójpunktowych wykonane zostały ze specjalnego stopu aluminium, który gwarantuje niską masę i pozwala uzyskać siły mocowania wystarczające dla pozycjonowania i ustalania rur w zakresie  od 27,355 mm do 355 mm. Posiadają one maksymalną grubość ścianki do 15 mm. Klamry te, mogą być wykorzystywane przy spawaniu rur, wykonanych z każdego rodzaju materiału – ze stali węglowej, nierdzewnej, duplexu i superduplexu, a także stop wysokotemperaturowych typu inconel i tytan.

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego i uzyskania informacji na temat klamer trójpunktowych. Służymy wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi przez wiele lat funkcjonowania w branży.

Współpracujemy z:
Komstal
Pewag
Brano Group
Codipro
Zadzwoń teraz!